Алергія

Алергія - хвороба XXI століття.

Педіатр Ельжбета Денцу-Радко

- Алергія стала дуже поширеною останнім часом, а як йдуть справи насправді, не завжди знаємо, що викликає алергію?

- Термін «алергія» виник в 1906 р., коли так назвали реакцію організму, так званої здатністю реагувати на різні фактори, що оточують нас. З плином років цей термін отримав чергове визначення:

  • алергія - це кожна неправильна реакція організму на субстанції, які є для нас нешкідливими;
  • алергія - це реакція організму на зазвичай нешкідливі фактори, за участю імунної системи;
  • алергія - це реакція на зазвичай нешкідливі фактори, в яких беруть участь іммунноглобуліни I G Е.

Термін «алергія» застосовується у значенні алергії в залежності від імуноглобуліну I G Е. Першопричиною класичної алергії є реакція імунної системи, в якій беруть участь товсті клітини і імуноглобуліни I G Е. Товсті клітини знаходяться в слизовій носа, дихальних шляхах, травленні. У крові циркулюють лейкоцити, які відповідають за клітини, що містять у собі гістаміни. Гістамін (медіатор хімічної алергічної реакції) звільняє товсті клітини після їх роздратування. Одночасно товсті клітини виділяють токсичні речовини, які притягують інші іммуннологіческіе клітини в певне місце в організмі. Під час загострення пацієнт відчуває себе неспокійно.

- Чому проблеми з алергією частіше мають діти?

- Деякі діти народжуються вже з наявністю генів, що сприяють алергії. Має значення алергія у дітей, які піддаються «підвищеної турботи», активному втручанню лікарів, дуже швидке лікування всяких заражень, велика кількість антибіотиків, стероїдів, зайва кількість щеплень (теорія гігієнічної астми). Послаблює організм дитини стрес, проблеми в родині, відвідування ясел, садка, школи. Вживання начебто здорових продуктів харчування, насправді містять штучні барвники, консерванти та інші шкідливі речовини. Дуже великою проблемою є «заміна» прогулянок та ігор на свіжому повітрі просиджуванням дітей перед екраном телевізора або комп'ютера.

- Які є ознаки алергії?

- Різні. Найбільш часто зустрічаються такі, як висипання, нежить, пронос, головний біль, задуха, біль живота, нудота, блювання, запор, дратівливість, плаксивість або ознаки, пов'язані з порушенням психіки дитини.Іншими словами, якщо дитина має ознаки алергії на шкірі, відчуває свербіння і може подряпатися. Якщо цих ознак немає зовні, а дитина все одно має проблеми, то відчуває, що щось на рівні «Свого мозку», що провокує вищевикладене неспокої. На жаль, часто лікування алергії грунтується тільки на усунення ознак - застосування антігістаміновие ліків, стероїдних мазей і різних препаратів. Це дає батькам почуття спокою.Така терапія має тимчасовий лікування і рано чи пізно, якщо не виключити алергію, алергія дасть про себе знати, часто в іншому образі, глибше.

- З Вашого багаторічного досвіду випливає, що сучасна дитина найбільш сприйнятливий к. ..?

- Найчастіше трапляється алергія на грунті отруєння харчовими продуктами, перш за все із-за вмісту в них хімічних речовин. До мене потрапило декілька дітей з блювотою і проносом. Після розмови з батьками та проаналізувавши продукти, які вживали діти, ми прийшли до висновку, що хвороба спровокована йогуртами та соком. Отже, надалі з'являється контактна алергія на косметику, пральні порошки і звичайно на деякі плюшеві іграшки або сильні ароматизатори. У мене був колись пацієнт - немовля, який з кожним днем все більше кашляв. Ознак інфекції не було, але, незважаючи на це, кашель посилювався. Запитала маму, чи змінилося щось в оточенні дитини. Згадала, що дитині поміняли красиве темно-гранатове постіль, яка отримала в подарунок на хрещення. Після зміни білизни кашель пройшов. Дуже багато проблем, якщо в будинку сирість, погана вентиляція, цвіль на стінах, і сигаретний дим.

- У чому полягає лікування алергії?

- Перш за все, потрібно почати з ретельного спостереження - що дитині заважає, що нового купили в його кімнату, що одягаємо, що даємо йому їсти, з якою іграшкою грається. Необхідно робити нотатки, при прийомі яких продуктів з'являються такі ознаки, як висип, рідкий стілець, поява кашлю при купівлі нової іграшки і т.д. Тестування не завжди дає результат - алергія часто буває складною, її може викликати кілька алергенів, основним кроком є те, щоб вчасно їх розпізнати. Наступний етап - регенерація організму, ослабленого в результаті хвороби.

- Яку роль може грати ALVEO у поверненні до здоров'я маленького алергіка?

- Проблема у дітей-алергіків полягає в осіданні шкідливих компонентів в організмі. Їх необхідно якомога швидше видалити. Коли організм вже очищений, його необхідно регенерувати і наситити необхідними мікроелементами, мінералами, вітамінами та амінокислотами. А в цьому власне і допомагає ALVEO .

- ALVEO може також відігравати роль у профілактиці алергії?

- Лікування згідно з природою завжди діє профілактично, слабкий організм не має сил на переробку шкідливих факторів, тому дорога для алергіків залишається відкритою. Організм сильний, добре харчується (всіма необхідними складовими, які можемо знайти завдяки ALVEO ), набагато легше справляється зі шкідливими факторами зовнішнього середовища.

Можливо, заведу собаку.

Красива, світловолоса дівчинка з рум'янцем на щоках, сидить біля столу вся сяюча, з ентузіазмом розповідає, як змінилося її життя з того часу, коли почала пити трави - Кілька років тому - згадує дванадцятирічна дівчинка - доктор поставила діагноз; «У тебе астма на алергічної грунті - тому ти не можеш мати собаку ».

Все почалося під час канікул в Кочале в 1977р. Агнешка цілими днями купалася в озері, хоча було прохолодно. Тому вечірні, різкі ознаки хвороби прийняли за застуду - розповідає Петро Каліньскі, батько дівчинки.

- Подумали - ангіна. Вранці поїхали з дитиною до лікаря. Виписав ліки. Але на другий день самопочуття погіршилося. Настільки погано, що батьки відвезли її до лікарні. Діагноз? - Це ніяка не простуда. Це алергія.Мало цього - додає пан Петро, виявилося, що ця недуга дочку турбує давно. Її погане самопочуття протягом останніх днів канікул обумовлювалося серйозним станом, появою набряку гортані і важким подихом. Якби ми не привезли її в лікарню, Агнешка б задихнулася. ... Швидко дали їй кисень і підключили систему. На лікарняному ліжку пролежала два тижні. Так почалося лікування. Виявилося, що її часті застуди це не грип, не ангіна - нервує пан Петро - шкода тільки, що жоден лікар не поставив правильного діагнозу! Дивує мене те, як я пізніше зорієнтувався, що дуже легко відрізнити застуду від алергії. Так от, всі ознаки є, ідентичні, як при ангіні, різниця в тому, що при алергії немає температури, хоча хворий виглядає погано, ніби має високу температуру. З того часу дівчинка почала приймати ліки: Serevent Dysk I Flixotide Dysk - набір алергіка. Крім того Singultr і Zyrtec. У разі різкого загострення пила подвійну дозу Ventolina.

Лікування було тривале, але стан дитини не поліпшувався, хоча вона приймала ліки, які діють 12 годин. - Подумав, що це параноя все це лікування - каже пан Петро. - Зорієнтуватися, що це все, що їй виписали не лікує, а лише утримує за життя. Хвора чхає, очі сльозяться, важко дихає. Але достатньо було не прийняти ліки, погладити собаку або кішку, очі у дочки відразу ставали червоні, а руки покривали червоними плямами.

Петро Каліньскі зізнається, що ніколи не був прихильником конвенціональної медицини. - Завжди вважав, що всі виписані в поліклініці медикаменти допомагають, залікувати хвороба, а не вилікувати, з малими винятками .... Тому вирішив - треба порадитися з біоенергетиками. Там зустрів Арка Смігельского який розповідав кільком особам про ALVEO . Слухав його з інтересом. А коли сказав, що ці трави можуть допомогти в лікуванні алергії, зважився спробувати. Раніше, п'ять місяців тому, Ага пила інші трави. Спочатку очищающий склад, а потім - змішаний. На жаль, після цього лікування стан дитини не поліпшився. З ALVEOпо-іншому. Наливаємо мірку в залежності від ваги тіла, але якщо вип'ємо більше, ніж треба, то й так організм позбудеться від цього. Немає ризику в передозуванні. Я тоді подумав - це ідеальна суміш трав!

Агнешка почала пити ALVEO у вересні минулого року. Три місяці по тому доктор, аналізуючи аналізи обстежень легенів, сказала, що на 50% краще! - У лютому наступний аналіз - сміється пан Петро. - Лікар в захваті - 100% покращення в порівнянні з аналізами листопада 2003 Природно, вона не знала, що Ада п'єALVEO . Втім, тоді не було приводу радіти. Але в цей самий час відбулися зміни на шкірі. На рівні бронхів виступило чорна пляма, ніби не милася. Виглядало це погано. Мама Аги зараз же пішла до дерматолога.Він після обстеження доньки, сказав, що це серйозне захворювання шкіри. Не вірив власним вухам, що лікар таке може сказати! Виписав, якісь таємничі креми, на які витратив великі гроші. Прочитавши складу цих мазей, їх побічні ефекти я взявся за голову. Мама Аги хотіла відмінити ALVEO , але зізналася, що це буде помилкою. Я пояснив їй, що ці чорні плями це токсини, які є причиною очищення організму. Але не хотів засмучувати дружину, на місяць донька відклала трави. Коли плями зійшли повернулася до прийому ALVEO.

Не минуло кілька тижнів, а плями знову з'явилися. Але коли організм очистився, все пройшло. Сьогодні немає навіть слідів. Так минув рік і місяць. Петро Каліньскі завжди пам'ятає історію одного, у якого мама після 13 місяців прийому ALVEO вилікувалася від астми. З нетерпінням чекав аналізів Агнешки. Що виявилося! Стан легких ідеально. Доктор скасувала всі ліки.

- У грудні дочка пройде алергічний тест, тому, що хоче завести собаку ... - Додає пані Петро. - На жаль, вона сприйнятлива на все: пил, вогкість, пилок. Якщо зміни в тестах будуть кардинальні, то це великий результат - допомогли їй ці 15 місяців прийому ALVEO . Незабаром відклали і інші ліки, якщо нежить і чхання не повторяться, то тоді все буде ясно - моя дочка буде знати, що живе завдяки ALVEO .

Порожня зошит ліків.

- Кішка недавно народила кошенят. Живуть у картонній коробці, під ванною. Завжди хотів мати домашня тварина, але боявся, що змушений буду комусь віддати, тому, що був аллергиком. Тепер вже не боюсь - усміхається сяючий Каміл. Навіть важко повірити, що цей здоровий, спокійний хлопчик ще недавно важко хворів. Все почалося, коли Анна Казор, мама Каміла, крім годування грудьми початку підгодовувати - Після цього перестав додавати у вазі, втратив апетит і почав часто застуджуватись. Лікар прийшла до висновку, що причина - поганий процес травлення. Перейшли ми на дієту без молока, все на воді - говорить Ганна. З жахом згадує несмачні страви, твердий глиняний хліб і сіре соєве молоко з огидним запахом. Цілі дні проводила на кухні за приготуванням дієтичних страв. Оскільки Каміл не міг їсти курячих яєць, на ринку шукала качині, гусячі і перепелині. Коли Камілу виповнилося чотири роки, лікар сказала, що аналізи хороші і рекомендувала поступово повертатися до «нормального» дієті. Через якийсь час проблеми повернулися з подвійною силою. До недовага, поганому апетиту додалися все частіше і серйозні інфекції, апатія, енурез, нервовий тик, блювота і задуха, безсоння, страх. Це був справжній кошмар. Камілу було вже сім років, але треба було з ним спати, а іноді не спати цілу ніч. Прокидався весь облитий потом, кричав від страху, рвав і починав душитися. Траплялося це щоночі - згадує Анна. Камілек був під постійним наглядом психіатра, ларинголога, алерголога, дерматолога і мав уже направлення до імунолога і ендокринолога. Алерголог зробив шкірні тести, які показали, що хлопчик чутливий ще на пилок трав, ячмінь і деякі дерева, а також вогкість, а гастрентеролог рекомендував знову дієту.

У січні 2001 р. Ганна завела спеціальний зошит - календар, щоб записувати в ньому всі ознаки хвороби Каміла, які алерголог склав зі своїм полінозним календарем. У зошиті помаранчева лінія означала ліки антігістаміновие, які Каміл брав постійно: Zyrtec, Claritina; жовта лінія - всі інші ліки, а також краплі в ніс Flixonase, Gromosol; а червона - все частіше приймаються антибіотики. - Навіть волосся дибки вставали на голові, стільки ліків вживає одна дитина. На жаль, щохвилини додавалися чергові ознаки - очний свербіж і чергові ліки, грибок нігтів - наступні два препарати, проблема з вухом - ще один. Весь день ішов на прийом ліків - розповідає Анна. Унаслідок постійного нежитю хлопчик оглух на одне вухо і частково на інше. Погане самопочуття і ослаблення спровокувало, те, що він став дуже апатичний і не мав бажання гратися з дітьми.

- Серце моє стискалося, коли дивилася на дитину, без енергії і сенсу життя. Не знала, як йому допомогти - згадує Анна. Більше двох років тому розчарована Анна вирішила шукати інші методи лікування. Потрапила до гомеопата. Уже після декількох днів терапії гомеопатичної настало поліпшення вночі - Каміл спокійно спав, перестав потіти і рвати. Протягом місяця вдалося замінити ліки хімічні (крім Claryryny) - ліками гомеопатичним і травами. Через півроку Анна познайомилася з педіатром Елжбета Денцу-Радко, яка вела Каміла. Це вона рекомендувала ALVEO . Два роки тому зробили собі подарунок під ялинку - кожен у родині отримав пляшку ALVEO . Доктор вивела Каміла з важкого стану, я знала, що якщо вона щось рекомендує, це точно допоможе - говорить Ганна. З появою ALVEO зовсім зникли нічні кошмари Каміла. Не було вже зовсім інфекцій, а з дрібницями можна було впоратися без будь-яких хімічних ліків. Покращився апетит, хлопчик став додавати у вазі, і що найбільш важливе повернувся слух. Став рухомим менш дратівливим, спокійніше і почав посміхатися. Навіть навчився їздити на велосипеді. Раніше не міг впоратися, щось його мучило, і мав якусь психічну блокаду - додає Анна.

Прийшло літо, до цього самий поганий час для сприйнятливого до пилку Каміла. Власне в червні і липні неможливо свербіли очі і спухають повіки, а з носа постійно текло липке виділення. Ці канікули були іншими - ознаки чутливості зникли. Так само зникли помаранчева, жовта і червоні лінії в зошиті, яку вела Ганна.Згодом повернулася в меню Каміла «недозволені» блюда. Сьогодні хлопчик може їсти все. Під кінець серпня купався в холодному Балтійському морі. Анна турбувалася про здоров'я сина, але він не захворів.

- Моя дитина, якому до кінця життя рекомендували дієту гастрентерологі, сьогодні їсть прості булки, а з цього літа нарешті міг їсти морозиво і по-новому радіти життю - говорить з оптимізмом Анна. Її здоров'я теж значно покращився. Пройшли біль голови, сильні болі в період менструації, болі кінцівок, ревматизм, пройшли проблеми з кишечником і страшна депресія. Ганна почала спокійно спати і знову їй сняться не кошмари, а прекрасні, кольорові сни. Думає повернутися на роботу. У її життя знову повернулася радість і сенс

RELATED
Чотири R плюс ALVEO. Гінеколог Євген Сивек - Як вагітність впливає на організм жінки? - Зміни, які відбуваються під час вагітності, стосуються всього організму жінки. Під впливом гормонів, в основному, прогестерону, в
Токсини - ворог нашого організму Доктор Яромир Бертлік - Є багато чинників, які негативно впливають на наш організм. Одним з них є токсини. Могли б Ви дати їх визначення? - Це хімічна субстанція, яка може нашкодити на
СРМ - система розумової медицини Доктор Євген Сивик - Чи є турбота про здоров'я складним завданням в сьогоднішній час? - Хоча здоров'я є найбільшою цінністю, у наш час бути абсолютно здоровим важко. Науково-технічний
Стрес - хвороба цивілізації. Доктор Масей Бжезінський - Які чинники викликають стрес? - Чинники, що викликають стрес називаються стресовими. Стрес - це відповідь організму на кожну навантаження (відповідно до теорії С